ÚVODNÍ STRÁNKA CO JE ISP? VYMEZENÍ OBLASTI ISP OMEZENÍ V PARKOVÁNÍ KARIÉRA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY KONTAKT
ISP PD Jana Gayera
REZIDENT
ABONENT
HOST
VYHRAZENÁ STÁNÍ
PARKOVACÍ DOMY
MOBILNÍ PLATBY
ODTAHOVÁ SLUŽBA
PARKING NEWS
Katschnerka
SMS parkování
        VYMEZENÍ OBLASTI ISP HK

Oblast ISP HK zahrnuje centrum města vymezené II. městským okruhem a dále obchodně administrativní zónu Pražské předměstí.

Mapa
(kliknutím na mapu se otevře soubor pdf)

V rámci ISP jsou vytvořeny následující zóny:

Zóna městské památkové rezervace (Z1) - je tvořena parkovacími místy vyhrazenými formou P-rezervé pro rezidenty a abonenty s možností parkování hostů pod parkomaty na Velkém náměstí a v PD Regiocentrum.

Žlutá zóna (ZO-EN) – oblast mezi historickým centrem a řekou Labe. Jedná se o smíšenou zónu, umožňuje na všech parkovacích místech parkování jak rezidentů a abonentů s platnými parkovacími kartami, tak hostů se zaplaceným parkovacím poplatkem.

Zelená zóna (Z2-ZO) – moderní centrum Hradce Králové. Jedná se o smíšenou zónu, umožňuje na všech parkovacích místech parkování jak rezidentů a abonentů s platnými parkovacími kartami, tak hostů se zaplaceným parkovacím poplatkem.

Modré rezidenční zóny – Labská kotlina 1 (ZO-LAB1) a Orlická kotlina (ZO-ORK). Jedná se o chráněné zóny určené pouze pro parkování obyvatel těchto oblastí s platnou parkovací kartou.

Červené zóny střednědobého stání (ZO-P1,P2,P3) – zóny kolem historického centra směrem na sever, jih a východ. Jedná se o smíšené zóny, umožňující na všech parkovacích místech parkování jak rezidentů a abonentů s platnými parkovacími kartami, tak hostů se zaplaceným parkovacím poplatkem. Parkovací poplatek je nastaven s maximální hodnotou 40 Kč/ den.

Oranžová zóna (ZO-PP) – Pražské předměstí. Jedná se o smíšenou zónu, umožňuje na všech parkovacích místech parkování jak rezidentů a abonentů s platnými parkovacími kartami, tak hostů se zaplaceným parkovacím poplatkem. Výjímkou jsou ulice Haškova, Sladkovského a Nádražní, kde je parkování omezeno pouze na 1 hodinu a nelze zde použít oranžovou parkovací kartu (ZO-PP).
 
Copyright © 2006-2023 ISP Hradec Králové, a.s. Všechna práva vyhrazena. Úvodní stránka  |  Kontakt  |  Rezident  |  Abonent  |  Host
Webdesign a programování Licker.cz Vyhrazená stání  |  Parkovací domy  |  Mobilní platby